Rozhovor s blogerkou - El Lien

4. července 2013 v 12:14 | Marci L. |  Rozhovory s blogery
Když jsem se rozhodla, že budu dělat rozhovory blogery, nikdy jsem si nemyslela, že bude tak velký zájem. Opravdu mě to mile překvapilo. Jako první Vám představuji blogerku z blogu eliiinka.blog.cz, El Lien.

1. Na první pohled člověka zaujme design. Baví tě tvořit designy?
Baví mě tvořit jenom tehdy, když mám nápad a daří se mi ho zrealizovat. Nesnáším, když se snažím 3 hodiny vytvořit nějaký design a potom stejně nestojí za nic. V tu chvíli bych nejraději vraždila.


2. Píšeš, že se snažíš, aby si každý na tvém blogu našel něco, co ho zajímá. Co zajímá nejvíc tebe?
Když navštívím nějaký blog, jako první se koukám, zda ten dotyčný taky rád fotografuje. Já totiž fotografování miluju. Dále mě zajímá vyrábění a v poslední době jsem si našla nový koníček - cvičení.


3. Jak daleko to s blogem chceš dotáhnout?
Nerada koukám do budoucnosti. Raději žiju přítomností, protože nikdy nevím, co se stane a už tolikrát se mi stalo, že něco nedopadlo tak, jak jsem si nejdřív plánovala. Proto já raději nic neplánuji, ale když už se na to ptáš, tak i když nesnáším adresu svého blogu "eliiinka" tak bych tam chtěla zůstat, protože 5 let je dlouhá doba a byla by škoda začít od začátku. Obsah svého blogu budu stále měnit podle toho, co mě bude bavit a chtěla bych navázat víc spoluprací s nejrůznějšími firmami.4. Máš v blogovém světě nějaký vzor?
Nenazvala bych to úplně vzorem, protože chci být sama sebou a nesnažím se být jako někdo jiný, ale mám ráda tvorbu blogerky "Zrzky". Už několikrát jsem se inspirovala fotkami, články, nebo designem.


5. Na blogu máš hodně fotografií, které také sama fotíš. Co tě na focení nejvíc baví?
Mám ráda přírodu, takže to, že jí můžu zachytit ve fotografii je úžasné. Líbí se mi, že na fotce můžeš vyjádřit v podstatě cokoliv: radost, smutek, strach… To, že můžeš "zlepšit" svět a kouknout se na něj z jiného úhlu.


6. Fotíš CANONEM EOS 1100D. Jsi s ním spokojená?
Jsem s ním víc než spokojená. I když má tento foťák jenom 12 mpx tak fotí parádně! Na zrcadlovku jsem si šetřila sama a tak proto jsem nechtěla žádnou příliš drahou. Tento Canon byl pro mě správnou volbou a svého rozhodnutí určitě nelituji. Proto kdo sháníte zrcadlovku a nechcete za fotoaparát dávat 20 000 ,- určitě doporučuji!


7. Sleduješ i jiné blogy?


8. Budeš chtít blogovat i v dospělosti?
Chtěla bych, ale nevím, zda mě to bude ještě bavit. Zatím si myslím, že jo a stále mě to hrozně baví, ale jak už jsem psala, nerada přemýšlím o budoucnosti. Nechám to, jak se to vyvine. Určitě se nechci do ničeho nutit, jak se říká: v nejlepším přestat, ale já zdaleka ještě nekončím!


9. Co děláš, když se zrovna nevěnuješ blogu?
V podstatě všechno, o čem píši na blogu. Jak už jste mohli poznat, ráda fotím, cvičím a vyrábím. Krom toho miluju ježdění na kole a na bruslích. Ráda chodím s kamarády ven a na různé akce.


10. Co bys vzkázala všem čtenářům tohoto rozhovoru?

Možná se budete divit, ale nad touhle otázkou jsem přemýšlela ze všech nejvíc. Nechci psát něco v tom smyslu: "Podívej se na můj blog, zanech komentář. Díky." Prostě jen napíši, pokud vás můj blog zaujal, budu ráda, když se na něj podíváte a zanecháte komentář.

Děkuji blogerce za rozhovor a přeji hodně štěstí s blogem:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama